nabídněte své služby zadejte poptávku
MENU

Vytvořte si vlastní medailonek

Vytvořte si vlastní medailonek
1. 2. 2021

Přemýšlíte někdy o tom, jak získat nové klienty? Jak zařídit, aby se o Vás a Vaší práci dozvěděla široká veřejnost? Ano? Pak je PROFEETO přesně pro Vás!

Přicházíme s možností, aby si naši nově registrovaní uživatelé vytvořili krátký medailonek, ve kterém představí sebe a oblast, ve které jsou nejlepší. Jak na to? Jednoduše!

Zaregistrujte se kliknutím na tlačítko "Nabídněte své služby" v pravém horním rohu stránky nebo pomocí tlačítka "vytvořit profil" na úvodní stránce. Po dokončení registrace vytvořte svou nabídku, díky které Vás potenciální klienti mohou kontaktovat.

Následně napište krátký medailonek, kterým se chcete prezentovat světu a uživatelům PROFEETO. Měl by obsahovat zejména:

1. Vaši profesi

2. jaké služby poskytujete

3. zkušenosti

4. reference/doporučení od spokojených klientů, pokud máte

5. kontaktní informace (sídlo, IČ, telefon, e-mail, web, sociální sítě aj.)

6. cokoli dalšího, co bude pro klienta přínosné a na základě čeho se rozhodne zvolit si právě Vás.

Medailonek nám spolu s fotografií (sebe, svého týmu, sídla, provozovny apod.) zašlete na e-mail info@profeeto.cz. My ho posléze zveřejníme nejen na blogu PROFEETO, ale i na souvisejících sociálních sítích! Pozor, tato nabídka bude v budoucnu součástí připravované PREMIUM verze, využijte tedy tuto možnost zdarma, dokud můžete!

Pak už jen čekejte, jak se Vám pohrnou poptávky. Ještě nikdy to nebylo snadnější.

Mohlo by se Vám líbit

Dědictví po zesnulé osobě

Dědictví po zesnulé osobě

Sotva se lidé rozloučí se zesnulou osobou a uloží její ostatky, už jsou tu další povinnosti s odchodem člověka spojené. Jednou z takových následných starost ...