nabídněte své služby zadejte poptávku
MENU

Jak to funguje?

PROFEETO je tu pro Vás, aby Vám šetřilo čas a pomohlo získávat nové klienty. Pojďme si společně probrat několik jednoduchých kroků, díky kterým je to možné.

Nabídka

Pokud chcete ostatním nabízet své znalosti, zkušenosti a dovednosti, klikněte nejprve na tlačítko „Nabídněte své služby“ vpravo nahoře na stránce nebo na „Vytvořit profil“ na úvodní stránce. Pro registraci je zapotřebí pouze Vaše jméno, příjmení, e-mailová adresa a heslo. Následně Vám do e-mailu přijde zpráva pro potvrzení souhlasu se zpracováním osobních údajů. Pro dokončení registrace klikněte na tlačítko „Souhlasím“ v e-mailu a Váš profil bude od této chvíle aktivní. 

Abyste mohli vytvořit nabídku, klikněte na tlačítko „Přihlášení“ vpravo nahoře na stránce, kde se přihlásíte pomocí své e-mailové adresy a hesla. 

Pro vytvoření nabídky klikněte na tlačítko „Nabídněte své služby“ vpravo nahoře na stránce nebo na „Moje nabídka“ pod Vaším účtem. Zde přichází nejdůležitější fáze, tedy vaše vlastní formulace nabídky. Vyplňte název nabídky, pokud inzerujete za společnost, tak IČ této společnosti, adresu, kategorii, lokalitu, předpokládanou cenu a specifikaci nabídky. K nabídce můžete též vybrat z nabídky vhodné štítky. Po uložení nabídky se bude zobrazovat pod zvolenou profesí, lokalitou a štítky.

Poté vám budou na e-mail chodit spárované poptávky k Vaší nabídce, kde se Vám zobrazí i kontakt na poptávajícího.

A to je vše. Až takto snadné je získávat s PROFEETO nové klienty.

Poptávka

Jako poptávající máte dvě možnosti, jak najít svého profíka. První je vytvořením vlastní poptávky. K tomuto účelu se nemusíte na PROFEETO registrovat. Kliknete na tlačítko „Poptávka“ uprostřed nahoře na stránce. Zobrazí se Vám formulář, kde vyplníte Vaše jméno, telefon, e-mail, profesi, lokalitu, popíšete poptávanou službu, nabídnete cenu a zvolíte, do kdy má být vaše nabídka aktivní. Také můžete vybrat vhodný štítek nebo štítky. Po uložení přijde na vámi uvedený e-mail odkaz, který vám umožní kdykoli vaši poptávku editovat či smazat. V případě, že na PROFEETO již existuje nabídka s vámi požadovanými parametry, případně pokud bude vytvořena v budoucnu, přijde Vám na e-mail kontakt na nabízejícího.

Druhou možnost představuje výběr dle vašeho uvážení z již existujících nabídek zadaných na PROFEETO. Pomocí filtrace na úvodní stránce zvolíte Vámi požadovaná kritéria. Kliknutím na Název či na Detail nabídky si můžete prohlédnout podrobnosti u jednotlivých nabídek. V případě zájmu vyplníte v otevřené nabídce Kontakt (nebo kliknete na tlačítko Poptat, které vás také nasměruje ke Kontaktu) a zašlete svou poptávku tomuto konkrétnímu nabízejícímu, který Vás následně může kontaktovat.

Najděte si na PROFEETO mistra ve svém oboru, který Vám pomůže vyřešit Vaše přání, problémy nebo Vám umožní rozvíjet Váš business.

PREMIUM

Jestli chcete využívat svůj účet naplno a pořádně, máme pro Vás PREMIUM program. Klikněte ve svém profilu (vpravo nahoře na stránce) na možnost Prémiový účet. Pro používání Prémiového účtu je třeba mít již vytvořenou nabídku.  

V Prémiovém účtu si vyberete délku trvání PREMIUM programu (na měsíc, na 3 měsíce, na půl roku nebo na rok). PREMIUM program je nejvýhodnější na rok. Po výběru délky zadejte Uložit.  

Poté si můžete na svůj e-mail nechat zaslat proformu - fakturu. Pro každého uživatele je vygenerován variabilní symbol, uveďte ho při platbě, abychom ji mohli správně spárovat s Vaším účtem. 

Jakmile nám dorazí úhrada na účet, aktivujeme Vám PREMIUM program na zvolenou dobu. Stav svého PREMIUM účtu (do kdy je aktivní) si můžete kdykoli zkontrolovat ve svém profilu (v položce Prémiový účet). Před koncem zvolené doby Vás budeme informovat e-mailem, abyste mohli svůj program prodloužit/obnovit.   

Po aktivování PREMIUM programu si můžete ve svém účtu Upravit profil. Zde máte perfektní možnost představit se ostatním uživatelům PROFEETO a budoucím klientům nebo spolupracovníkům. Doplňte svůj profil, Vaše mottowebové stránky, telefon a nezapomeňte na profilový obrázek/foto a Vaše logo. Tak bude Vaše prezentace více osobní, přitažlivá a zvýrazní se oproti ostatním.  

Do svého profilu si také můžete přidat až dvě vybrané reference/hodnocení Vašich spokojených klientů. To je možné na záložce Vlastní hodnocení ve Vašem profilu. Uveďte jméno/název, počet hvězd a jeho slovní hodnocení.  

Další hodnocení a reference Vám už budou přidávat uživatelé a poptávající z portálu PROFEETO. Můžete zde požádat o hodnocení uživatele, jehož poptávka byla spárována s Vaší nabídkou. V položce Spárované poptávky ve Vašem profilu uvidíte všechny poptávky, které se propojily s Vaší nabídkou. Těmto uživatelům můžete poslat žádost o hodnocení. Vyplněné hodnocení schvaluje administrátor PROFEETO a bude se zobrazovat u Vaší nabídky. Pro poradce a profesionály jsou hodnocení a reference od spokojených zákazníků tou nejlepší a nejdůležitější vizitkou.  

S PREMIUM účtem bude Vaše nabídka na PROFEETO i při párování nabídek a poptávek pěkně zvýrazněna a topována. Vaše PREMIUM nabídka se bude poptávajícímu připomínat, aby si ji vybral mezi ostatními. 

S PREMIUM účtem můžete prezentovat sebe a svou práci na Blogu a na sociálních platformách PROFEETO. Nejlepší příspěvky  budeme propagovat i v newsletterech a v reklamě. Zasílejte na info@profeeto.cz.  

S PREMIUM účtem si můžete požádat o speciální štítky podle Vašeho zaměření. Pokud své zaměření nenajdete mezi předvolenými štítky, ozvěte se nám na info@profeeto.cz

Máte dotaz?

povinné položky