nabídněte své služby zadejte poptávku
MENU

O nás

PROFEETO se zaměřuje na poradce, odborníky, profíky a specialisty všeho druhu. Na ty, které baví jejich obor, jsou zkušení a umí své zkušenosti a vědomosti předat a využít pro ostatní.

Žijeme ve výjimečné době. Už víme, jaké je to pracovat z domova, i to několik měsíců. Jde to a taková práce může být velmi efektivní a přinášet radost a výsledky. Je možné v tom klidně pokračovat, a ještě přidat něco navíc. Také jste snili o práci z plážového křesla, z kavárny s šálkem velkého, dobrého cappuccina, z horské chalupy od krbu, ze zarostlého zahradního altánu, nebo jen tak od Vás doma z postele? Teď je to realitou. Využijte situace a získejte nové kontakty a rozvíjejte svou síť klientů, spolupracovníků a zakázek.

PROFEETO je fajn i pro firmy a poradenské týmy různé velikosti. Umožní Vám rychle, prakticky ze dne na den nebo z hodiny na hodinu vytvořit nebo posílit tým na zakázku pro Vašeho důležitého zákazníka.

******

PROFEETO je projekt, o kterém přemýšlíme a stále se vrací. Bezprostředním impulsem pro rychlé spuštění byla letošní koronakrize. Nebo spíše koronapříležitost. Najednou se řadě z nás změnily životy. Už to trvá dost měsíců a je jasné, že nás karanténa, změna „normálního“ pracovního dne, vzdálenost od kanceláře a kolegů, přinutila přemýšlet co dál, co se to vlastně děje a jak tyto změny ovlivní náš život a naše okolí.

Člověk je jedinečná bytost. Kdo má chuť do práce, tak si čas, místo a příležitost k tomu najde. Letošní měsíce ukázaly asi všem, že to jde. Dnes stačí slušný počítač nebo telefon nebo obojí a dobré připojení. Technologie jsou a půjdou s námi. Jsme zvědaví, co nám přinesou dál.

Je tolik profesí v dnešním moderním světě, kde Vám k práci stačí skutečně „málo“. Vedle několika chytrých technických krabiček ještě Vaše hlava a jak se říká, vědět, jak na to.

Sami pracujeme hlavně v poradenství, a proto máme k tomuto stylu práce už dlouhá léta nejblíž. Líbí se nám představa, že dobrý poradce a profík si vlastně svou kancelář nosí každý den s sebou. Ať je právě na chalupě, u moře, na horách, doma s dětmi nebo na příjemné zahrádce s drinkem.

V poradenství platí, že se prosadí ten, kdo něco umí. Má zkušenosti, klienti mu věří a chtějí jeho služby dnes i v budoucnu. Cení se i pružnost, kreativita, odpovědnost.

A proto vzniklo PROFEETO.

Máte dotaz?

povinné položky