nabídněte své služby zadejte poptávku
MENU

Otázky a odpovědi - FAQ

Na jakém principu PROFEETO funguje?

PROFEETO je místem, kde můžete hledat a najít poradce a profesionály v různých oborech. Tito jsou často licencovaní a sdružují se v profesních komorách či spolcích a jiných sdruženích. Není to ale podmínkou, příslušnou službu vám může poradce poskytnout i jako výpomoc při svém běžném zaměstnání, apod. 

PROFEETO se zaměřuje na tři roviny spolupráce. 

Jako odborník / poradce / profesionál si zde můžete vytvořit profil a PROFEETO Vám pomůže získávat nové klienty v místě a čase, které vám vyhovují. 

Jako zákazníkovi vám PROFEETO umožní vyhledat nejvhodnějšího odborníka podle nastavených kritérií (profese, lokalita, štítky), u každého profilu se můžete rozhodovat i podle referencí předchozích klientů. 

A konečně si podle stejných kritérií můžete najít kolegu ve svém oboru, když chcete rozšířit spolupráci či potřebujete pomoct s větším množstvím zakázek. 

PROFEETO je tu pro Vás.

Pokud chci PROFEETO použít k zadání poptávky, platím za to něco?

Ne, za vyplnění a zadání poptávky neplatíte žádné poplatky. 

Našel jsem si přes PROFEETO svého odborníka. Jak probíhají platby?

Odměnu za práci odborníka hradíte přímo vámi vybranému odborníkovi, podle dohody s ním, ať už v hotovosti nebo převodem. PROFEETO platby nezprostředkovává.

Nejsem spokojený s prací odborníka, kterého jsem našel přes PROFEETO. Co mohu dělat?

V případě nespokojenosti kontaktuje přímo vámi zvoleného odborníka a pokuste se s ním problém vyřešit, případně se obraťte na komoru, v které je odborník členem, nebo na příslušný soud. PROFEETO nenese odpovědnost za práci odborníka, pouze zprostředkovává jeho nabídku.

Samozřejmě můžete svou zkušenost sdělit i prostřednictvím recenze / reference ostatním. 

Co když si zadanou poptávku rozmyslím a chci ji zrušit?

Na to máte samozřejmě právo, ze strany PROFEETO vám nebudou účtovány žádné storno poplatky. Záleží ovšem, zda už jste byli dohodnuti s konkrétním odborníkem. Může se stát, že v tomto případě přijdete o zálohu, kterou jste poradci poskytli, nebo mu budete muset uhradit jeho náklady, pokud už vznikly – to závisí na vámi dohodnutých podmínkách, uzavřené smlouvě či zákonu.

Mohu upravovat zadaný profil a nabídku?

Ano, to je bez problému možné přímo ve vašem profilu poté, co se přihlásíte. Při registraci si zvolíte registrační údaje. Nabídku je možné také spravovat, upravovat nebo i smazat ve vašem profilu. V rámci připravovaných PREMIUM služeb pak pro vaši prezentaci a správu poptávek získáte další podstatné výhody. 

Jak si mám vybrat nejlepšího odborníka?

V profilu odborníka se zobrazují i reference zákazníků, které vám mohou pomoci při rozhodování. Případně profíka před samotným objednáním služby kontaktujte a zeptejte se ho na vše, co vás zajímá.

Jaké rozšířené funkce nabízí PREMIUM verze?

PREMIUM účet vám pomůže se zviditelnit a prosadit mezi dalšími uživateli PROFEETO a mezi ostatními poradci a profesionály. Má vše, co nabízí BASIC profil, a ještě mnoho dalšího: 

 • PREMIUM profil a fotografie – svůj profil si doplňte o fotografii a logo, webové stránky,  telefon, nezapomeňte přidat své motto a doplňte informace o sobě a svých zkušenostech. Váš profil bude označen jako TOP a Vaše nabídka bude zvýrazněná. 
 • Zobrazování referencí a hodnocení 
  • přidejte si k profilu až 2 textové reference a hvězdičky od Vašich spokojených klientů 
  • o další hodnocení můžete požádat poptávající, kteří se spárovali s Vaší nabídkou  
  • Poptávajícímu přijde e-mail se žádostí a s odkazem, vyplněné hodnocení schvaluje administrátor PROFEETO a bude se zobrazovat u Vaší nabídky.  
  • Pro poradce a profesionály jsou hodnocení a reference od spokojených zákazníků tou nejlepší a nejdůležitější vizitkou. 
 • Topování a zvýraznění nabídky v kategorii – Vaše nabídka bude v seznamu nabídek na úvodní pozici a bude zvýrazněna a odlišena od základních nabídek.  
 • Topování v e-mailu – když se Vaše PREMIUM nabídka spáruje s poptávkou, bude zvýrazněna, bude označován jako TOP a poptávající uvidí i Vaše průměrné hodnocení 
 • Opakované poslání PREMIUM nabídky – Vaše PREMIUM nabídka se bude poptávajícímu připomínat, aby si ji vybral mezi ostatními 
 • Možnost blogování a prezentace - představte svou práci i sebe na Blogu a na sociálních platformách PROFEETO 
 • Další štítky - řekněte si (na info@profeeto.cz) o speciální štítky dle Vašeho zaměření 
Jak funguje placení PREMIUM verze?

PREMIUM verze se nyní platí převodem na účet. Ve Vašem profilu pod záložkou Prémiový účet můžete provést platbu přímo nebo si nechat vygenerovat a zaslat fakturu. Při platbě použijte a uveďte vygenerovaný variabilní symbol, abychom ji mohli přiřadit. Poté, co platba dorazí na náš účet, aktivujeme Vám prémiový účet na Vámi zvolenou dobu.

Jak fungují hodnocení a reference u PREMIUM účtu? Mohu nějak smazat nebo změnit negativní recenzi?

Hodnocení a reference v PREMIUM verzi existují v zásadě dvojí. 

 • V profilu si můžete přidat až 2 textové reference a hvězdičky od Vašich spokojených klientů.
 • O další hodnocení můžete požádat poptávající, kteří se spárovali s Vaší nabídkou.  
  • Poptávajícímu přijde email se žádostí a s odkazem, vyplněné hodnocení schvaluje administrátor PROFEETO a bude se zobrazovat u Vaší nabídky.  
  • Uživatel si nemůže takové recenze mazat ani měnit. Pokud by hodnocení obsahovalo vulgární nebo nepravdivé informace, obraťte se na PROFEETO s návrhem na úpravu. 

Pro poradce a profesionály jsou hodnocení a reference od spokojených zákazníků tou nejlepší a nejdůležitější vizitkou. 

Jak poznám, do kdy mi platí PREMIUM účet?

Doba platnosti prémiového účtu je uvedena ve Vašem profilu pod záložkou Prémiový účet. Na aktivaci prémiového účtu Vás upozorníme e-mailem a stejně tak Vás upozorníme, že Vám brzy končí jeho platnost a že je třeba platnost prodloužit/obnovit.