nabídněte své služby zadejte poptávku
MENU

Poradenské služby přes PROFEETO

Poradenské služby přes PROFEETO
18. 11. 2020

Ještě nevíte, co je PROFEETO? Prosím – seznamte se! Jedná se o unikátní projekt, jehož cílem je propojit erudované a zkušené specialisty a odborníky z různých oborů s těmi, kteří potřebují jejich poradenství. U nás vedení profesionálové nejenže dokážou své znalosti a zkušenosti předat poptávající straně, ale navíc jsou ve většině případů držiteli licencí a mnozí jsou sdružení v profesních komorách nebo spolcích.

Díky našim moderním webovým stránkám www.profeeto.cz lze tyto služby vyhledat a zprostředkovat velice rychle, což je v dnešní uspěchané době velkým přínosem -  čas je totiž to, čeho se nám všem v posledních letech nedostává.

PROFEETO tedy na jedné straně eviduje profesionály, kteří mohou nabídnout své poradenské služby, a na druhé straně stojí osoba či firma, která poradce nutně potřebuje, a může si tedy u nás zadat svou poptávku. Výběr odborníka usnadní reference předchozích klientů.

A navíc je tu ještě třetí možnost – v případě rozšiřování firmy anebo akutního zpracování velkého množství zakázek si zde můžete najít svého nového kolegu.

U jakých profesí je možné už nyní poradenství poptávat?

Na PROFEETO jsou evidováni právníci, účetní, daňoví a finanční poradci, auditoři, realitní a pojišťovací makléři, znalci a odhadci, překladatelé a tlumočníci, lékaři i veterináři, architekti, projektanti a designeři, a také odborníci v oblasti PR, marketingu, reklamy, apod. Pokud byste na našich stránkách nenašli obor, který vás zajímá, napište nám a my neprodleně příslušného profesionála zařadíme.

Optimálním postupem, jak na PROFEETO začít, je registrovat se a vytvořit si svůj profil, a to především pokud nabízíte služby. Ptáte se proč? Hned z několika důvodů:

  • ke snadnému vytvoření nabídky a poptávky
  • k rychlému propojení poptávající a nabízející strany
  • k případné rychlé editaci vašich údajů.

Těšíme se na Vás!

Mohlo by se Vám líbit

Novela notářského řádu

Novela notářského řádu

Dne 13. 8. 2021 byl ve Sbírce zákonů publikován pod č. 300/2021 Sb. zákon, kterým se mění zákon č. 358/1992 Sb., o notářích a jejich činnosti (notářský řád) ...