nabídněte své služby zadejte poptávku
MENU

Strategic Capital, s.r.o.

Informace o nabídce

Vystaveno: 5. 11. 2020
Cena: Férová - při 1. projektu jsme připraveni pracovat na bázi Success Fee Only (jen provize při úspěchu)
Lokalita: Praha
Štítky:
jiné
IČ: 26429233
Popis: Jsme poradenská společnost, poskytujeme služby v oblastech souvisejících s HR, často v recruitmentu, nejčastěji metodou executive search (jsme headhunteři).
Pracujeme s klienty, kteří mají naléhavou potřebu získat specialisty/manažery vysokého kalibru. Pak nejsou ochotni spolehnout se „pouze“ na výběr z odpovědí po inzerování nebo s pomocí existujících databází – přejí si provést hledání metodou executive search, přetáhnout k sobě ty nejlepší od konkurentů.

Každou zakázku metodicky projektově řídíme, používáme naši vlastní metodologii s důrazem na první (diagnostické a plánovací) fáze projektů. Tento strukturovaný proces nám pomůže zajistit, že vyhledáme a vybereme ty nejvhodnější existující kandidáty na trhu a - co je také důležité - že ti z kandidátů, kterým dáte nabídku, ji s větší pravděpodobností akceptují. Nejenže zjišťujeme předem od kandidátů jejich potřeby a očekávání, ale pravidelně, v průběhu celého procesu, s nimi probíráme možnost protinabídky (od stávajícího zaměstnavatele).

Kromě získání nejlepších možných jednotlivců a týmů tak šetříme klientům čas, peníze, nepříjemnosti a frustrace, které jsou někdy s hledáním odborníků spojeny.

Nabízející

Marie Košacká

Poptat

Kontakt

povinné položky