nabídněte své služby zadejte poptávku
MENU

Lucie Hájková - kreativní marketing

Informace o nabídce

Vystaveno: 16. 10. 2020
Cena: dohodou
Lokalita: Středočeský kraj
Štítky:
komunikace s médii marketingová strategie veřejné akce marketingový mix firemní identita a kultura komunikace se zákazníky sociální média
IČ: 03011631
Popis: Moji klienti se na kratší či delší čas stanou součástí mého života, a proto spolupráci zakládám vždy na podmínkách, které jsou výhodné pro obě dvě strany. Pracuji externě z domova s možností pravidelných schůzek v sídle klienta.

O váš marketing se postarám komplexně. Od přípravy strategie, spuštění kampaně, tvorby nového webu či produktového listu, uspořádání netradičního eventu až po realizaci připraveného PR plánu nebo uspořádání charitativní akce pro veřejnost či rodinného dnu pro vaše zaměstnance.

Specializuji se na malé firmy, podporu OSVČ, začínající projekty a moji srdcovou záležitostí je marketingová podpora drobných podnikatelů v zemědělství, agroturistice a výrobě potravin.

Nabízející

TOP

Lucie Hájková

V Edenu 1460, Mníšek pod Brdy

hajkovalucie.net@centrum.cz

https://hajkovalucienet.wixsite.com/marketing

Miluji rozmanitost, svěží vítr, přírodu, empatii a svobodu ducha. To vše se odráží v mé práci.

Poptat
5

Průměrné hodnocení

5 1x

Zuzana Kliková, HR marketing, Quadient

5

Lucy did a great job in marketing. She contributed with great passion to our campaigns, events, communication with customers and suppliers. Her personality and knowledge was a great asset for our company. During my maternity leave she took a full leadership role in marketing. Lucy is purposeful, determined, creative, inspiring, charming and consistent young lady.

Kontakt

povinné položky