nabídněte své služby zadejte poptávku
MENU

Vojtěch Pechač

Informace o nabídce

Vystaveno: 14. 5. 2023
Cena: dohodou
Lokalita: Celá ČR
Štítky:
jiné marketingová strategie reklama marketingový mix marketingové technologie
IČ: 06869572
Popis: Jako online marketér se zaměřením na PPC kampaně pomáhám klientům zvyšovat návštěvnost webu, tržby a plnit stanovené cíle. Využívám nejen bohatých zkušeností z oblasti businessu, ale také vysokoškolského ekonomického vzdělání se zaměřením na podnikání a marketing, díky kterému dokážu dobře pochopit kontext vaší firmy i specifika vaší cílové skupiny – a následně zajistit, aby se z lidí brouzdajících po internetu stali i vaši zákazníci.

Pomohu vám v těchto oblastech:

PPC – Nastavím vám a vyladím PPC kampaně v reklamních sítích Google Ads, Sklik či Microsoft Advertising a následně je budu průběžně optimalizovat tak, aby plnily stanovené cíle.

Tvorba e-shopu – Vytvořím vám pěkný, funkční a uživatelsky přívětivý internetový obchod na Shoptetu. Buď půjde o zcela nový projekt, nebo o přesun z jiného e-shopového řešení. Ale tím naše spolupráce končit nemusí. Rád vám budu i nadále pomáhat s chodem e-shopu.

Looker Studio – Zpracuji pro vás přínosné reporty v Looker Studiu. Do něj naimportuji data nejen z obvyklých marketingových nástrojů, ale třeba i z administrace Shoptetu, Upgates nebo Shopify. Díky tomu získáte ucelený a srozumitelný přehled o tom, jak se vašemu online podnikání daří.

Měření – Probereme společně cíle vaší firmy a na základě toho nastavím měření v nástroji Google Analytics 4. Stejně tak vám pomůžu se založením BigQuery nebo pokročilým měřením přes Google Tag Manager.

Pracuji velmi rychle a efektivně. Kladu velký důraz na automatizaci. Používám Excel, makra, skripty a další nástroje, které mi pomáhají maximalizovat výkon a šetřit jak můj, tak váš čas.

Nezapomínám ale ani na průběžné vzdělávání jak ve svém oboru, tak v marketingu obecně. Absolvoval jsem kurzy jako Digisemestr či PPC reklama pro pokročilé a strategicky a kromě statutu Google Partner nebo Microsoft Advertising Certified Professional držím i další certifikáty. Mám široký záběr, nicméně placená reklama je moje srdcová oblast. Dokonce až do takové míry, že jsem si jako téma diplomové práce vybral Nastavení a optimalizace PPC kampaní pro vybraný e-shop.

Nabízející

Vojtěch Pechač

Poptat

Kontakt

povinné položky