nabídněte své služby zadejte poptávku
MENU

TMS Legal advokátní kancelář s.r.o.

Informace o nabídce

Vystaveno: 8. 10. 2020
Cena: hodinová / tarifní / paušální
Lokalita: Celá ČR
Štítky:
pracovní právo nemovitosti obchodní právo autorské právo správní právo smlouvy rodinné právo jiné soudní spory společnosti zdravotnické právo veřejné zakázky ochranné známky občanské právo řešení pohledávek dědictví generální praxe průmyslové vlastnictví insolvence/oddlužení stavební právo
IČ: 05637066
Popis: široké spektrum právních služeb, tým právníků, spolupráce se zahraničím, zaměření na potřeby podnikatů, firem, osob

Nabízející

TOP

Martin Soukup

Římská 31a, Praha 2

soukup@tms.cz

224 942 775

www.tms.cz

25 let zkušeností v oblasti právních služeb

Jsme solidní advokátní kancelář, s pracovitým týmem právníků, kteří se soustředí na různé právní oblasti a služby pro podnikatele, občany, cizince, menší, střední i větší firmy. Budeme se těšit na spolupráci s Vámi.

Poptat
Zobrazit kontaktní údaje
4.6

Průměrné hodnocení

4 2x
5 3x

Martina Mrázková

5

S JUDr. Martinem Soukupem z advokátní kanceláře TMS Legal dlouhodobě spolupracuji. Mohu se na něj obrátit s jakýmkoli právním problémem a vždy se mi dostane špičkového výsledku, navíc oceňuji jeho absolutní profesionalitu a lidský přístup. Spolupráce s ním je zárukou kvality, mohu každému vřele doporučit.

Jitka N.

5

Právníci z TMS zareagovali na mou poptávku okamžitě, domluvili jsme se a do druhého dne zpracovali vyjádření k návrhu smlouvy. Děkuji, byla jsem spokojená.

MS

4

zkouska hodnoceni

Alternetivo s.r.o.

5

V rámci malé/střední firmy většinou nedává ekonomický smysl zaměstnávat vlastního firemního právníka. Pokud se vám ale daří firmu rozvíjet, stává se z izolovaných právních úkolů pomalu souvislá agenda. Potřebujete se obrátit na někoho, komu můžete stoprocentně důvěřovat, kdo bude rozumět vašemu businessu, kdo bude dostatečně agilní a flexibilní, aby dokázal snadno pochopit vaše problémy a reagovat na ně adekvátním způsobem. My v Alternetivu jsme měli štěstí, že jsme se před více než patnácti lety spojili s JUDr. Martinem Soukupem z advokátní kanceláře TUMA • MIHALIK • SOUKUP. Martin a jeho kolegové pro nás od té doby řeší veškeré naše právní potřeby. Jsou velmi úzce napojeni na naše firemní procesy. Jejich práce pro nás je díky tomu naprosto efektivní. Ať se jedná o tyto opakující se činnosti nebo nové výzvy, které před nás klade naše podnikání, tým TMS vždy přichází bez prodlení s profesionálním řešením. Právních služeb advokátní kanceláře (nyní již pod novým názvem TMS Legal advokátní kancelář s.r.o.) si velice ceníme a můžeme je jen doporučit.

Saint - Gobain Construction Products a.s.

4

S advokátní kanceláří TMS Legal jsme velmi spokojeni. Jako společnost využíváme služeb ve věci obchodního práva při řešení pohledávek již několik let. AK reaguje na naše požadavky velmi rychle a spolehlivě. Pohledávky se nám díky této kanceláři daří úspěšně minimalizovat.

Kontakt

povinné položky