nabídněte své služby zadejte poptávku
MENU

TaSo účetnictví - Patrik Hanel

Informace o nabídce

Vystaveno: 25. 8. 2021
Cena: dohodou
Lokalita: Celá ČR
Štítky:
správa daní a poplatků mzdové účetnictví účetnictví sociální a zdravotní pojištění mezinárodní zdanění daně daňová evidence neziskové organizace účetnictví podnikatelských subjektů
IČ: 07679955
Popis: Jsem diplomovaný specialista v oboru účetnictví a finance a účetní činnosti se věnuji jako OSVČ. Nabízím zpracování účetnictví, mezd, daňového přiznání v řádném termínu, účetní poradenství po celé České republice formou externího zpracování. Pracuji v programu Ježek Duel a zkušenosti mám i s jinými systémy. Samozřejmostí jsou i jiné administrativní úkony, jako například komunikace s OSSZ, zdravotními pojišťovnami nebo finančním úřadem. Předávání dokladů dle dohody osobně, případně elektronickou formou.

Nabízející

TOP

Patrik Hanel

Pražská 113/28, Beroun

tasoucetnictvi@gmail.com

722555804

http://bendmery.cz/

https://www.facebook.com/TaSoUcetnictvi

https://www.linkedin.com/in/patrik-hanel-29b185a8/

Jsem diplomovaný specialista v oboru účetnictví a finance a účetní činnosti se věnuji jako OSVČ. Nabízím zpracování účetnictví, mezd, daňového přiznání v řádném termínu, účetní poradenství po celé České republice formou externího zpracování. Pracuji v programu Ježek Duel a zkušenosti mám i s jinými systémy. Samozřejmostí jsou i jiné administrativní úkony, jako například komunikace s OSSZ, zdravotními pojišťovnami nebo finančním úřadem. Předávání dokladů dle dohody osobně, případně elektronickou formou.

Poptat
Zobrazit kontaktní údaje

Kontakt

povinné položky