nabídněte své služby zadejte poptávku
MENU

Josef Chovanec - realitní partner

Informace o nabídce

Vystaveno: 17. 3. 2021
Cena: Dle dohody
Lokalita: Jihomoravský kraj
Štítky:
pole odhady pozemky rodinné domy bydlení poradenství prodeje
IČ: 07633122
Popis: Jakožto váš osobní realitní partner vám pomůžu uzavřít úspěšné obchodní dohody při nákupu, prodeji nebo pronájmu nemovitostí. Ať už chcete bydlet, investovat nebo vydělat rychlým, výhodným prodejem.

Mou specializací jsou pozemky a poradenství při jejich výběru. Množství stavebních parcel je dnes v rámci realitního trhu poměrně omezené. Neznamená to ale, že vhodný pozemek pro stavbu vašeho rodinného domu nebo developerského projektu neexistuje. Najdu jej pro vás. Mám totiž bohatou zkušenost s nákupem nemovitostí z neveřejné nabídky. Vytipuji vhodné lokality, aktivně oslovím majitele a vyjednám podmínky prodeje.

Zakládám si na vysoké úrovni služeb a perfektní komunikaci. Nabízím například bezplatnou tržní analýzu nemovitosti nebo propracovaný realitní marketing, či kompletní právní služby.

Devět let jsem působil u regionálního developera, kde jsem se především v posledních letech zaměřoval na akvizice vhodných pozemků. Už tehdy jsem zjistil, jak moc mne naplňuje zprostředkovávat konstruktivní jednání. Při práci jsem nápaditý a zapálený. Detailně se seznamuji s požadavky a potřebami klientů, abych jim pomohl uskutečnit jejich realitní záměry a sny. Probereme spolu i ty vaše?.

Nabízející

Josef Chovanec

Poptat

Kontakt

povinné položky