nabídněte své služby zadejte poptávku

Builder constructions, s.r.o.

Informace o nabídce

Vystaveno: 12. 2. 2021
Cena: 35 000 a výše
Lokalita: Praha
Štítky:
stavebnictví
IČ: 04543181
Popis: Stavbyvedoucí, rozpočtář, klempíř, izolatér
Pro moderní, dynamicky se rozvíjející pražskou stavební společnost Builder constructions s.r.o. hledáme parťáka na pozici zedníka.
Zabýváme se stavbami v Praze a okolí do 20 km (výstavba rodinných domů na klíč, státní zakázky, zakázky větších formátů – bytové domy, developerské projekty).
Firma disponuje vlastní mechanizací – bagr JCB 3CX, UNC JCB 250, a také autodopravou - MAN + hydraulická ruka + tandemový přívěs, Mercedes Benz Antos + hydraulická ruka.

Rozpočtář:
Náplň práce:
• Zajištění všech podkladů nutných pro rozpočtování projektu.
• Určení druhů použitých konstrukcí patrných dle projektové dokumentace.
• Určení druhů výkonů dle projektové dokumentace.
• Určení druhů stavebních materiálů z projektové dokumentace.
• Výpočet jednotkové ceny konstrukcí, výkonu a materiálu s použitím ceníku stavebních prací.
• Určení, výpočet nákladů a výkonů vyplývajících ze specifických podmínek konkrétní stavby vyvolaných umístěním stavby nebo požadavkem stavebníka.
• Sestavení podkladů k následným činnostem procesu přípravy stavby.
• Kontrola správnosti zpracování rozpočtu.
• A další ...
Požadujeme:
- praxe v oboru
- spolehlivost, loajalita
- schopnost spolupráce v týmu a zároveň schopnost samostatné práce
- flexibilita, aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení
- chuť pracovat a učit se nové věci

Výhodou: zkušenosti se stavbou, řidičský průkaz, vyučení v oboru
Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti
• zajímavé finanční ohodnocení
• kolektiv, který „táhne za jeden provaz“ a vzájemně se podporuje
• práce po celý rok
• možnost osobního rozvoje v dynamicky se rozvíjející firmě
• práce na HPP nebo IČO

Stavbyvedoucí:
• Přistupujete ke každé stavbě jako ke „svému dítěti“?
• Jste zapálený/á pro stavařinu a vše s tím spojené?
• Máte „tah na branku“ a silné organizační dovednosti?

Co bude ve vaší kokmpetenci?
• Zodpovědnost za vedení stavby
• Kontrola kvality práce podřízených pracovníků (mistrů)
• Kontrola fakturace subdodavatelů
• Spoluzodpovědnost za ekonomický výsledek akce

Uvítáme:

• SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru
• Praxe na pozici stavbyvedoucí
• Autorizace ČKAIT pozemní stavitelství výhodou
• Znalost práce v MS Office - především Excel
• Řídící a organizační schopnosti
• Řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
• Zázemí stabilní společnosti
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Kolektiv, který „táhne za jeden provaz“ a vzájemně se podporuje

Klempíř:
Náplň práce: Zhotovování a oprava klempířských dílů a výrobků, zejména ohýbáním, stříháním a dalším zpracováním plechu. Provádění montáže těchto výrobků, zhotovování klempířských výrobků, (střešní žlaby, háky, odpadní trouby, dílce plechových krytin, plechové parapety a střešní výlezy) a další.
Požadujeme:
Požadujeme:
- praxi v oboru
- osobní přístup, loajalita, pečlivost, zodpovědnost
- chuť učit se nové věci
- „selský rozum“
Výhodou: vlastní nářadí, vyučení v oboru, řidičský průkaz

Pokud máte zájem, neváhejte mne kontaktovat na email:
kostanova.builder@gmail.com

Nabízející

radka Košťanová

Poptat

Kontakt

povinné položky