nabídněte své služby zadejte poptávku
MENU

NK Langa s.r.o.

Informace o nabídce

Vystaveno: 28. 1. 2021
Cena: 180-300
Lokalita: Celá ČR
Štítky:
překlady francouzština arabština slovenština italština odborné překlady tlumočení jiné španělština ruština čínština japonština polština němčina angličtina
IČ: 26921162
Popis: Překlady, tlumočení a lokalizace poskytujeme už od roku 2006. Překládáme technické, právní, patentové, lékařské, obchodní, softwarové nebo přírodovědné obory. Vynikáme v SEO marketingových překladech a zpracováváme více než 50 světových jazyků a jejich kombinací. Děláme běžné, odborné, expresní i soudně ověřené překlady.

Naše služby jsme poskytli tisícům českých i zahraničních zákazníků. Spolupracujeme pouze s prověřenými lingvisty. Každý překlad navíc důkladně kontrolujeme. Chceme se vždy přesvědčit, že přeložený text pro zákazníka je skutečně kvalitní.

Mezi další benefity, které u nás dostanete, patří rychlá a profesionální komunikace, flexibilita a maximální ochota vyjít vašim požadavkům vstříc. Jsme si vědomi toho, že naše práce vás bude prezentovat navenek a s tímto pocitem osobní odpovědnosti budeme přistupovat ke každé vaší zakázce. Spolehněte se!

Nabízející

Jiří Neužil

Poptat

Kontakt

povinné položky