nabídněte své služby zadejte poptávku
MENU

DN-securityinveststav s.r.o.

Informace o nabídce

Vystaveno: 16. 1. 2021
Cena: Dohoda
Lokalita: Celá ČR
Štítky:
vzdělávání koučink jiné stavebnictví
IČ: 07252421
Popis: Jsme ryze česká, mladá společnost a dle zkušeností z dřívějších let jsme se rozhodli pro tři hlavní obory podnikání. Zároveň jsme se rozhodli rozšířit obory a podpořit stavební projekty o finanční kompletní poradenství. Spolupracujeme s řadou kvalitních a silných partnerů, kteří mají dlouholeté zkušenosti a praxi v oboru. Ať jsou to například advokátní kanceláře či jiné společnosti. Nedílnou součástí společnosti je mladý tým a naši doménou je, se stále zdokonalovat se a rozšiřovat i v zahraniční účasti. Počátky společnosti sahají do roku 1992. Nejdříve jako živnostník, a dnes jako s.r.o.
V roce 2020 jsme se rozhodli vytvořit pro vás ,prodej stavebního materiálu ON-LINE. Na základě získaných vědomostí a zkušeností jsme společně s partnerem pro vás také vytvořili,Rekvalifikační kurzy. Momentálně expandujeme i do zahraničí a to obchodně.Vlastníme projekt v zahraniční účasti. Máme partnery v EU pro obchodní aktivity.

Aktuálně hledáme do týmu:)

Obchodník:

Hledáme obchodníky z celé ČR.Pro prodej našich produktů a služeb.Nabízíme toho mnoho a uplatnění,obchodní aktivity jsou neomezené.

Spolupráce je na ŽL. Za procenta z uzavřeného obchodu.Dále pak nabízíme neomezený výdělek a průměrná mzda je cca 50 000CZK.

Najdete u nás uplatnění ve vícero oborech a činnost je převážně z domu.Zaškolení ,čerpání benefitů je ihned po zapracování.

Požadavky na uchazeče:

středoškolské vzdělání
uživatelská znalost práce na PC a internetu
obchoďák tělem i duší
dobré komunikační dovednosti
reprezentativní vystupování
chuť se podílet na rozšiřování služeb klientům
řidičský průkaz sk. B výhodou.
Nabízíme:

časová flexibilita – pracovní dobu si organizuješ sám
provizní odměňovací systém všech služeb
obchodní program
možnost doživotní renty formou pasivního příjmu
firemní produktová a motivační školení
Slevy na odběr všech produktů DN-securityinveststav s.r.o.

Řemesla na ŽL.

Aktuálně hledáme řemeslníky pro vzájemnou spolupráci na ŽL. Jedná se o rekonstrukce a výstavbu ,převážně v Pardubickém kraji.

Nabízíme stálé zakázky a platební morálku, dle dohody.Preferujeme dlouhodobou spolupráci a zkušenosti v oboru.Bližší informace na

uvedeném kontaktu.Platové ohodnocení 250CZK Hod nebo úkolem.

www.dninvest.cz

Nabízející

David Najman

Poptat

Kontakt

povinné položky