nabídněte své služby zadejte poptávku
MENU

Adam Košinar ✅ SEO konzultant a specialista online marketingu

Informace o nabídce

Vystaveno: 18. 3. 2021
Cena: 1 500 Kč / hod.
Lokalita: Celá ČR
Štítky:
jiné marketingová strategie reklama marketingový mix
IČ: 05426901
Popis: Chcete získávat více uživatelů z vyhledávačů? Nevíte si rady v online světě? Potřebujete školení? Rád vám pomohu! Optimalizuji, školím, konzultuji!

Nabízející

TOP

Adam Košinar

Ostrava 1, Ostrava

adam@kosinar.cz

732505078

www.poski.com

Poptat
5

Průměrné hodnocení

5 2x

Linda - účastnice školení Facebook pro realitní makléře

5

Adam nás provedl školením Facebook pro realitní makléře, které bylo nejen srozumitelné, ale velmi přínosné. Musím pochválit jeho trpělivost s jakou i nám "méně zdatným" odpovídal na dotazy a snažil se vše vysvětlit. Jsem přesvědčena, že mě i kolegům toto školení pomohlo k efektivnější propagaci na sociálních sítích. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Katerina Villaschkova - Digital marketing manager ve společnosti ROCKWOOL

5

S Adamem pracuji ve stejné společnosti a musím říct, že se stal nepostradatelným členem týmu. Momentálně je to člověk, který mě svými zkušenostmi znatelně posouvá, především co se novinek, inovací nebo práce s různými online nástroji týče. Můžu na 100% říct, že je to člověk, kterému bych svěřila správu online marketingu pro jakýkoliv projekt - bude v těch nejlepších rukou. V čem vyniká nejvíce? Určitě SEO (podílí se na vývoji v rámci ČR komunity), správa PPC reklam, analytika a umí snad téměř se všemi nástroji online marketingu co znám i neznám. :) Je to člověk co maká - a jde to na výsledcích opravdu vidět.

Kontakt

povinné položky